Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вивчення алфавіту зазвичай не дуже подобається дітям саме через необхідність бездумно запамʼятати порядок літер – це надто нудно. Але насправді абетку можна використати як дуже різноманітне поле для дій. Наприклад, як своєрідну мапу. Саме такий формат роботи буде мати дитина у цій вправі. Перед учнем міститься алфавіт – весь, при чому літери зображені різними кольорами(ті, які позначають голосні - рожевими,а ті, які позначають приголосні - синіми), але завжди чітко та не надто сліпуче, щоб учень міг легко все розібрати. Над абеткою міститься завдання, у якому вказано, яку саме літеру треба знайти дитині. Використовуючи свою спостережливість, дитина шукає і знаходить цю букву. Виділивши її, учень проходить далі, на новий етап завдання, де треба буде знайти вже іншу літеру. Алфавіт виступає в якості такої собі мапи скарбів, де мета – конкретна літера – схована серед інших кольорових символів. Завдяки тому, що механіка виконання завдання повторюється на кожному рівні, вже після першого-другого етапу вправу можна виконувати на час, що зробить її ще цікавішою. У лівому верхньому куті знаходиться малюнок, який є підказкою, які саме літери треба відшукати в абетці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.4
Знаходимо літери в абетці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися