Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова можуть використовуватись для різних цілей. Є слова, що описують якість предмета, характеризуючи його. Такі словесні конструкції називаються прикметниками. У ході виконання цієї вправи дитина буде вивчати саме їх. На екрані перед учнем міститься словесний ряд. Над кожним словом є зображення того чи іншого предмета. Ці зображення виконані у приємному стилі: вони якісні та деталізовані, тож учень без проблем впізнає, що за предмети зображено. Важливо, що слова не називають самі ці предмети, а характеризують їхні якості. От тільки розташування слів та малюнків не співпадає. Учень має проаналізувати зображення, співставивши, якому предмету яка риса притаманна. Після чого залишається тільки перемістити зображення обʼєктів так, щоб кожна ілюстрація знаходилась над словом, яке дійсно описує якості зображеного обʼєкта. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії, але вже з іншими предметами. Важливо, що навіть якщо учень заплутається, то все одно пройде до наступного етапу завдання, просто спочатку побачить правильну відповідь на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Знаходимо предмет за описом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися