Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Практично кожне слово має своє значення, використання якого й є центральною метою мовлення як процесу. Цікаво, що не тільки набір, а й порядок букв у словах із зовсім різним значенням, може бути дуже подібним, і відрізнятись вони можуть буквально однією літерою. Вивчення таких пар слів та пошук цієї єдиної букви, якою вони відрізняються, і є метою виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься два слова. Вони майже однакові – відрізняються тільки однією літерою, але позначають зовсім різні явища чи предмети. Також на екрані є вчений червʼчок – персонаж, який вже відомий дитині з попередніх завдань, присутність якого додає вправі ігрового аспекту. Учень порівнює обидва слова та виділяє в них ті літери, якими вони відрізняються. Коли дитина це робить, то проходить на наступний рівень завдання, де має виконати аналогічну дію, тільки вже з іншою парою слів. Звісно, червʼчок буде зображений у новому амплуа. Підказкою для дитини є те, що здебільшого букви у словах намальовані однаковим кольором – всі, окрім тих, якими вони відрізняються одне від одного.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.5
Знаходимо відмінності у словах
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися