Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вправи, присвячені розвитку та закріпленню певних вмінь та засвоєнню тих чи інших знань, мають бути створені у різному форматі. Навіть якщо дитина вивчає одну й ту саму тему, їй набагато цікавіше буде робити це кількома різними способами.  Це завдання продовжує низку вправ, які присвячені розширенню словникового запасу слів дитини, при чому тут піднімається тема лексики, яка пов’язана з їжею. Формат завдання такий: на екрані перед дитиною є кілька ілюстрацій страв. Кожна підписана, тож проблем з впізнаванням не буде. Учень має проаналізувати малюнки (які виконані достатньо якісно, аби викликати апетит) та визначити, який з них є зайвим. Наприклад, якщо на екрані яєчня, варене яйце та банан, очевидно, саме третя страва є зайвою, адже вона не пов’язана з яйцем – інгредієнтом, спільним для двох перших страв. Коли дитина робить свій вибір, то проходить далі, на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії, просто їжа там буде вже інша. Навіть якщо учень помилиться, то все рівно продовжить свій рух між рівнями. Просто спочатку правильний варіант стане виділеним. Учень зрозуміє, в чому допустив помилку, і більше її не повторить, зумівши винести урок із власного досвіду.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.7
Знаходимо зайве слово. Їжа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися