Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для правильного розуміння слів важливо не тільки, щоб всі літери були наявні і знаходились на своїх місцях, а те, щоб не було зайвих букв, які можуть або неправильно змінити значення слова, або просто завадити розумінню його значення, перетворивши на набір літер. У ході виконання цього завдання дитина навчиться відокремлювати такі зайві літери. На екрані перед дитиною міститься зображення слова. Кожна буква намальована своїм яскравим кольором, тож візуальне оформлення вправи привертає увагу учня. Слово супроводжується ілюстрацією, на якій зображено той обʼєкт, який цим словом називається. Але конструкція ця має надлишкову літеру, яка впливає на значення слова. Її і має знайти дитина. Для цього учень аналізує слово, спів зіставляє його з малюнком і знаходить ту літеру, яка на його думку не має знаходиться у цій конструкції, після чого залишається перемістити її у спеціальну коробку. Наявність такого елементу, можливість дитини самостійно відновити вірну кількість літер і те, що на екрані є й додаткові ілюстрації, додає завданню ігрового елементу і збільшують цікавість до його виконання з боку учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.10
Знаходимо зайву лiтеру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися