Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Синоніми – це слова, що мають подібне значення, хоча відрізняються за звучанням або написанням. Синоніми утворюють ряди, чим вони відрізняються від антонімів, що утворюють пари. Справа в тому, що синоніми не обовʼзково є абсолютно тотожними: здебільшого їхнє значення все ж має відтінки, які окреслюють випадки, де одне слово використати слід, а інше – не варто. У ході виконання цього завдання дитина опрацьовувати синонімію у прислівниках. На екрані перед учнем міститься робоче поле, поки що порожнє. У завданні, яке сформульовано над ним, вказано, синоніми для якого слова треба підібрати. Робоче поле також має цікаве візуальне оформлення, різні ілюстрації тощо. Дитина може сама вигадати маленький сюжет, який би повʼязав ці малюнки зі словами, що мають скласти синонімічний ряд. Поряд з ним є кілька прислівників. Дитина співвідносить кожне з них по черзі з тим, яке вказане у завданні, знаходячи синоніми та переміщуючи їх у порожнє робоче поле. Коли дитина знаходить всі синоніми і таким чином утворює ряд слів даного типу, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії. Ступінь синонімії залежить від наступного критерію. Якщо слова можна замінити одне на інше у будь-якому контексті, то це абсолютні синоніми. Якщо ж одне слово можна замінити на інше лише в деяких випадках, але це цілком можливо, то це звичайні синоніми, чиє значення є подібним, хоча й не тотожним. Нарешті, якщо слова не змінюють одне одного ніколи (без зміни сенсу всього тексту), то це не синоніми, і переміщувати ці слова не слід.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.8
Добираємо прислівники з подібним значенням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися