Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При опрацюванні теми прикметників головною метою є те, щоб за допомогою цих слів можна було повноцінно спілкуватись з використанням описання та характеристик предметів. А для цього треба знати правила вживання прикметників у реченні, зокрема йдеться і про узгодження, відмінювання та вибір закінчень. Це цілий комплекс знань, і у ході виконання даного завдання дитина переведе їх у практичну площину. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного наступного етапу завдання. Речення супроводжується ілюстраціями, на яких зображено те, про що йдеться у тексті. Крім того, над повідомленням міститься спеціальна кнопка. Натиснувши на неї, дитина почує це речення у звуковому відтворенні. Таким чином водночас утворюється кілька інформаційних потоків: текстовий, візуальний та звуковий. Прикметник у реченні є неповним – у ньому бракує закінчення, що містить граматичне значення: рід, число тощо. Крім того, саме у закінченні відображається відмінок. Здебільшого прикметник є узгодженим із іменником, який він описує дитина. Отже дитина аналізує речення, підбирає закінчення згідно з іменником, аби прикметник підходив до тексту, після чого вписує у порожню клітинку всі літери, яких бракує. Коли дитина доповнює слово, то робить текст завершеним. Після цього починається наступний етап з новим реченням та всіма іншими подібними елементами – тільки прикметник, звісно, буде іншим, як і іменник, узгодження з яким є майже завжди обовʼязковим.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.12
Додаємо прикметник у речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися