Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У цьому уроці центром уваги є діалоги – розмови між кількома персонажами. Те, що репліка належить новому співрозмовнику, виражається кількома способами. По-перше, кожна наступна репліка іншого персонажа починається з нового рядка. По-друге, перед реплікою є тире, яке означає пряму мову. При цьому разом вони утворюють цілком самодостатній та цілісний текст. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з текстом, що має форму діалогу. На екрані перед дитиною міститься зображення каркаса цього діалогу. У ньому, цьому каркасі, вже є кілька реплік, тоді як деякі з них пропущено – на їхньому місці порожні ділянки. Варіанти реплік знаходяться під каркасом діалогу. Дитина має вибрати ті, що відповідають за сенсом діалогу, після чого перенести їх на відповідні місця. Важливо, що при розподілі реплік учень має правильно зрозуміти їхній порядок. Розмова розвивається логічно: після питання йде відповідь, після розповіді – коментарі або питання іншого співбесідника. Дитина має не просто вибрати репліки, що відносяться до цього діалогу, а перемістити їх у відповідні місця, аби відтворити розмову у логічній послідовності. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічний ряд дій. Біля діалогу є кілька ілюстрацій, що зображують певну ситуацію та персонажів, які, власне, і спілкуються поданими фразами. Це додає діалогу більшої значимості, а також привертає увагу дитини до виконання завдання в цілому. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.4
Доповнюємо діалог репліками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися