Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівʼя є незамінною частиною української культури. Деякі з них є прадавніми, їхня форма та образи сягають багато столітньої давнини. Інші виникли відносно недавно, проте і вони всосали мудрість поколінь та мають велике значення. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься доповнювати прислівʼя та приказки, які повʼязані з Україною та її культурою. На екрані перед учнем міститься текст прислівʼя – нового для кожного наступного етапу вправи. Воно не просто дає певний життєвий урок, а стверджує ті чи інші національні цінності, важливі для нашого народу. У тексті приказки може бути згадано про той чи інший важливий символ, наприклад «Без верби та калини нема України». Текст прислівʼя є неповним – у ньому пропущено, як мінімум, одне слово. Варіанти містяться під прислівʼям. Дитина має вибрати потрібне слово, після чого воно зʼявиться на своєму місці, і приказка відновить свою первинну форму, а відтак – і значення. Вибір свій дитина має зробити за двома категоріями. Перша – лексична: пропущено саме значуще слово, яке має значення для змісту приказки. Дитина має зрозуміти цей зміст і здогадатись, який з варіантів підходить. Друга категорія – граматична. Правильне слово підходить до приказки, співпадаючи з іншими за родом, числом, відмінком, часом або іншими категоріями, які там є. Кожна приказка супроводжується якісними ілюстраціями для посилення образності тексту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.2
Доповнюємо вислови
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися