Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Синоніми – це слова, які мають різне написання та звучання, походження та морфемну будову, проте наближаються одне до одного за значенням. Синонімія – явище досить поширене. Такі слова є серед багатьох частин української мови, в тому числі і серед прикметників. У ході виконання цього завдання дитина шукатиме синоніми у вправі, що має ігровий формат подання інформації. На екрані перед дитиною міститься зображення робочого поля, де є досить велика кількість літер. Деякі з них розташовані у хаотичному порядку, тоді як інші утворюють слова. При цьому слова у полі ніби заховані серед поодиноких та неповʼязаних між собою букв. Завдання, яке ставиться перед дитиною, – знайти у цьому полі певні слова. Які саме? Про це йдеться у завданні, формулювання якого міститься над цими літерами. Там вказано, які саме слова треба знайти. Критерієм для вибору є саме синонімія – у завданні є слово, синоніми для якого і приховані. Дитина згадує, які саме прикметники є близькими за значенням до вказаного у завданні, шукає їх та виділяє кожну літеру. Коли дитина їх знаходиться, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні за характером дії, але слово у завданні, синоніми для якого треба знайти, буде вже іншим. Це завдання є досить важливим для розвитку логічного та звʼязного мислення дитини, орієнтації у прикметниках і можливості утворювати синонімічні ряди саме з цією частиною мови.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.9
Головоломка "Де заховалися слова?"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися