Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники – досить різноманітні слова, які можуть використовуватись для різних цілей. Прикметники означають ознаку предмета, принаймні, це їхнє значення є найбільш розповсюдженим. Однак, також ці слова можуть означати й приналежність предметів до інших. Наприклад, «сестрин лист» або «мамин халат» тощо.  У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з цим особливим і досить рідкісним видом прикметників. На екрані перед школярем міститься зображення поштової бази. Поштар тримає у руках лист, а поряд із ним – кілька скринь. Кожна – підписана своїм потрібним прикметником, який означає належність листа тій чи іншій особі. У завданні, формулювання якого знаходиться над зображенням, міститься вказівка на те, кому належить лист, однак, вказівка ця виконана у формі іменника. Дитина має співвіднести цей іменник, який є назвою адресату листа, з варіантами надписів на поштових скринях. Коли учень знайде відповідну пару, то перемістить листа саме до цієї скрині. Це означатиме, що дитина відправила його туди, куди слід – і пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій. Тематика вправи – пошта, тож оформлення кожного з рівнів тотожне, хоча скрині називаються кожного разу по-новому. Вибрати ж потрібну скриню буде досить легко, адже слова, якими вони називаються, зовсім різні – плутанини не буде. Однак, завдяки виконанню цієї вправи дитина дійсно твердо вивчить те, як саме прикметники, котрі означають належність предметів іншим особам, формуються від іменників, які цих осіб називають. А приємне візуальне оформлення та ілюстрації додають цікавості до виконання вправи школярем.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.6
Гра "Достав листа за адресою"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися