Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Помилки у складах, що входять до слова, знайти навіть легше, ніж помилки, що повʼязані з неправильним вживанням окремих літер, адже кожен склад більший, а відтак наявність зайвого складу або неправильний порядок букв у ньому помітний майже відразу. Більш за те, помилки у складах роблять початкове слово майже незрозумілим. У ході виконання цього завдання дитина шукатиме назви предметів, у яких є помилки. Ця вправа має досить істотний наголос на ігровому аспекті і сюжеті, який, хоча й простий, грає досить важливу роль. Дитина ніби знаходиться у картинній галереї: перед учнем на екрані на кожному етапі вправи міститься по кілька різних картин. На кожній знаходиться зображення одного предмета чи героя, тваринки чи казкового персонажа – з кожним етапом малюнок змінюється. Всі картини підписано, як і в справжній галереї. Проте у кожному з цих слів є помилка, причому досить обʼємна: є зайвий склад, який повністю змінює початковий зміст слова. Отже картинки використовуються як орієнтири – без них дитині було б дуже важко зрозуміти, які саме предмети чи персонажі називаються тими чи іншими словами. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб допомогти цій галереї та виправити помилки. Для цього достатньо просто вказати на зайві склади у словах, яким підписано картини. Таким чином дитина відновить підписи і допоможе художникам. Коли учень виправляє всі слова, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні за характером дії у новому залі цієї галереї з іншими картинами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Гра "Картинна галерея"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися