Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники можуть використовуватись задля різних цілей. Перша і найбільш очевидна – характеристика предметів навколишнього світу. Проте ця мета не є єдиною. Так прикметники, наприклад, можуть відображати різні ступені прояви ознаки (якості), притаманної визначуваному ними предмету. Ці форми зовуть «ступенями порівняння». У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться у цьому і закріпить знання матеріалу на практиці. На екрані перед дитиною міститься зображення прилавка магазина, на якому є кілька різних товарів – прикметників, що називають різні ступені порівняння певної ознаки. З них дитина має вибрати той, що відповідає завданню. Як персонаж, якому треба допомогти з покупками, так і товари змінюються на кожному наступному етапі завдання разом із критерієм, що вказано у завданні. Тож дитина читає формулювання завдання, яке міститься над малюнком. Там названо той ступінь порівняння який виступає критерієм для підбору. На наступному етапі критерій змінюється. Ступені порівняння не є категорією, яка властива всім прикметникам, проте для деяких вона є чи не головною, і, рухаючись між етапами завдання, дитина дізнається більшу частину таких прикметників, а також – як ці самі ступені порівняння використовувати у роботі з ними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.7
Гра "Порівняльний магазин"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися