Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені важливості правильного набору літер при відтворенні слів. Цього разу учень працюватиме з випадками, коли у слові є «зайва» літера. Це означає, що є певне слово – нове для кожного наступного етапу завдання – від якого можна забрати одну букву, не замінюючи її на іншу, і тоді слово змінить своє лексичне значення. Якщо у ході виконання попереднього завдання дитина мала замінити літеру у слові для того, щоб перетворити його на інше, то цього разу додавати нічого не доведеться. На екрані перед учнем міститься пара малюнків. Один зображує предмет, який називає те слово, яке вже є на екрані. Інший – той обʼєкт, який буде називати це слово після того, як у нього заберуть одну з літер. Ці малюнки є головними підказками. Оскільки на них зображуються досить відомі та буденні предмети, назва яких є знайомою учню, дитина розуміє, як має виглядати нове слово, тож легко вибирає потрібну літеру. Коли дитина забирає її, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій з іншим словом та новою парою малюнків.  Ця вправа має досить істотний ігровий аспект завдяки наявності цих ілюстрацій. Відтак не останню роль грає якість малюнків – всі вони деталізовані та яскраві. Хоча правильно виконати завдання досить легко, значення цієї гри не варто недооцінювати, адже завдяки їй дитина краще розуміє, наскільки важливо вживати всі літери у правильному порядку, не забувши про жодну.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.17
Гра "Прибираємо зайве"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися