Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Люди живуть у суспільстві, тож мають поважати одне одного та думати про те, наскільки з ними легко та приємно знаходитись разом. Тому важливо, щоб дитина памʼятала – у дій є свої наслідки, а погана поведінка не залишить інших людей байдужими. Проте замість моралізаторства ця вправа пропонує ігровий формат для вивчення дитиною певних правил поведінки. За допомогою реверсії учень зрозуміє, як вести себе варто, а як – ні, і процес здобування цих знань не стане нудним. На екрані перед учнем міститься пара малюнків – інша для кожного наступного етапу завдання. На одному змальована цілком можлива ситуація, на іншому – те, як персонаж веде себе, як розбишака. Учень має дати шкідливу пораду, вибравши ту лінію поведінки, яка підходить на його думку під це визначення. Дитина вивчає кожен малюнок та розуміє його сюжетну основу, наслідки дій кожного з персонажів, оточення тощо. Після чого дитина вибирає найбільш деструктивний і негативний сценарій – таким чином учень сам виражає бажання повеселитись та вести себе неслухняно, але разом з тим і запамʼятовує, що така лінія поведінки є негідною. Важливо, що у дитини під час виконання цього завдання встановлюються правильні асоціативні звʼязки, хай навіть працюватиме він саме з тими малюнками, які зображують неприємну для оточуючих поведінку. Адже дитина запамʼятає, що коли хтось їй «порадить» полити кота або скинути вазу і сказати, що це зробив улюблений песик – це дійсно шкідлива порада. А такі виховні моменти запамʼятаються саме через яскраві образи та різні ілюстрації.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.4
Гра "Шкідливі поради"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися