Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для того, щоб знаходити відповідність певного твердження тієй інформації, яка подається у тексті, необхідно вже досить добре оволодіти вмінням сприймати текстову інформацію. Ця вправа вимагає від дитини цього вміння, проте робить це не агресивно, подаючи інформацію в ігровій манері. На екрані перед учнем міститься малюнок, в центрі якого є речення. Над ним є кнопка, натискання на яку викличе відтворення тексту. Дитина уважно слухає цей текст, розуміючи, про якого героя в ньому йдеться (це може бути і казковий персонаж, і чарівна тваринка – тест на кожному етапі інший), які події описуються. По обидві сторони від речення є два персонажа. Один з них тримає зелений символ, що означає: твердження в центрі екрані є правильним. Інший тримає червоний символ, який означає, що це речення хибне і не стосується даного тексту та його героїв. Прослухавши текст і прочитавши речення, учень має повʼязати їх між собою. В залежності від того, чи правильним є дане твердження, дитина натискає на відповідний символ. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап. Важливо памʼятати, що речення, навіть якщо воно відповідає інформації тексту, не тотожно повторює його і не є прямою цитатою. Дитина має встановити смислові паралелі між текстом та реченням – лише тоді вдасться дійсно встановити наявність звʼязку. Якщо ж речення входить у протиріччя з текстовою інформацією, то вибір зробити легше. А наявність цих активних кнопок та додаткових героїв має відтінити складність вправи і перетворити її на цікаву гру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.11
Гра "Так чи ні?"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися