Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Текст – наступний рівень висловлювання після речення. Так само, як речення будується зі слів, так і текст будується з речень. Він, текст, мусить мати загальну тему та ідею висловлювання, адже має бути цілісним. Звісно, кожне речення є завершеним повідомленням, але всі разом, розміщені й також у правильному порядку, вони утворюють одну, цілісну та досить об’ємну структуру тексту. І так само, як всі слова речення мають бути на своїх місцях, так і серед речень тексту не має бути зайвих. У ході виконання цього завдання дитина тренується знаходити та виділяти зайві речення. На екрані перед дитиною міститься текст – новий для кожного наступного етапу завдання. Цікаво, що текст, котрий є наступним рівнем синтаксису після речення, може мати різний об’єм – і два речення, і двадцять два є текстами, просто різними за розмірами. У цій вправі школяр стикнеться з досить невеликими текстами, однак, більшими, ніж просто два-три речення. Дитина читає кожен текст, знаходить загальну думку, тему та ідею. Одне з речень сильно виділяється з-поміж інших. Воно, як бачить дитина, знаходиться не на своєму місці: його тема зовсім не пов’язана з тим, про що говориться у сусідніх реченнях, описані герої не пов’язані з персонажами інших фраз тощо. Це речення школяр і має вибрати. Взагалі, текст складається згідно із смаками та стилем автора, тож визначити зайве речення можна лише у випадку, коли воно дійсно зовсім не пов’язане з іншими. Відтак, попри те, що дитині доведеться опрацьовувати досить великий об’єм інформації, однозначність того, яке речення є зайвим, є безсумнівною. А це в свою чергу полегшує виконання завдання. Коли учень переходить на новий етап, то бачить перед собою новий текст. Де треба також знайти зайве речення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.7
Вибираємо зайве речення в тексті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися