Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень навчиться самостійно наголошувати слова, єдине, що залишається для більш впевненого володіння цією темою, – лише виконання вправ для закріплення цього матеріалу. Таким є це завдання, що є  розвиваючою грою з мінімум академічного навантаження, проте із сильним акцентом саме на темі наголосу. На екрані перед дитиною міститься малюнок – новий для кожного етапу вправи. На ньому зображено різних персонажів, героїв, казкових звірів. У кожного персонажа є своє імʼя або назва того виду, до якого він належить. Написаних слів на малюнку не буде, лише вже знайомі кнопки над кожною ілюстрацією. Якщо дитина забула правильну назву цієї істоти, то при натисканні на дану кнопку учень почує це слово. У завданні, формулювання якого міститься над ілюстрацією, вказані умови виграшу у цій грі. Отже дитина згадує імʼя кожного героя, аналізує наголос, після чого вибирає того, хто підходить під умову завдання. Коли учень закінчує з вибором героя, то проходить на наступний етап завдання. Орієнтуватись дитині доведеться лише на власну памʼять, якщо, звісно, учень не хоче кожного разу натискати на всі звукові кнопки, які є на екрані. Саме різноманіття малюнків, деталей та персонажів, з якими матиме справу дитина у ході виконання цього завдання, посилює ігровий аспект та перетворює вправу на розвагу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.8
Гра "Знаходимо наголос"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися