Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При опрацюванні нової теми одного завдання замало. Одне завдання лише ознайомить дитиною з новою темою, але не дасть достатньо практики у використанні нового набору вмінь або для того, щоб краще навчитись оперувати отриманими раніше знаннями. Саме тому для вивчення сполучників – службових слів, які вельми відрізняються від інших частин мови, необхідно пройти кілька подібних вправ. Проте лише якщо вони будуть відрізнятись за механікою виконання та особливостями оформлення, ці завдання залишаться цікавими, а це необхідно для збереження зосередженості дитини на цій темі. На екрані перед учнем міститься набір слів. Кожне зображено на своєму плакаті, а всі плакати тримає група персонажів. Дитина аналізує ці слова, після чого вибирає зайве. Яке саме є зайвим, учень має зрозуміти сам, проте принцип виділення завжди один і той самий. Наприклад, серед слів на плакатах персонажів лише одне є сполучником. Інші або належать до самостійних частин мови, або є прийменниками або ж частками – а значить спосіб їх використання і функції цих слів відрізняються від того, з чим повʼязаний сполучник. Завдяки попереднім вправам дитина вже знає, що кількість літер у слові ще не дає можливості впевнено стверджувати, чи є воно самостійним, чи все ж належить до службових. Як саме їх розділяти дитина теж вже вміє – треба поставити питання, і слово, з якими це зробити не вдасться, належить до службових частин мови. Нарешті, сполучники відрізняються від інших роллю, яку вони грають – обʼєднуюють, розділяють або протиставляють слова та речення. Отже це завдання підсумовує отримані раніше знання про те, як впізнати сполучник.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.5
Хто зайвий?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися