Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі слова української мови є запозиченими. Особливо це стосується наукових термінів, або ж назв предметів, яких у межах України нема. Наприклад, традиційно назвами для об’єктів живої природи є слова латинської чи давньогрецької мови, адже вони вважаються мовами науки. Відтак не лише в українській, а й у більшості інших мов відбувається запозичення. Однак, звісно, задовго до того, як була утворена сучасна традиція академічної освіти для явищ природи, зокрема, для рослин давали свої назви. Вони вважаються «народними», тобто у довідниках та енциклопедіях ці назви або не подаються зовсім, або ж подаються як додаткові. Однак, серед населення саме вони, ці імена для природних об’єктів, і набули справжньої популярності. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься впізнавати народні назви рослин. Вони були обрані не без причини. Рослини відіграють велику роль у житті людини. Рослини є і символами (зокрема, для України символами є верба та калина), з їхньою допомогою лікуються, вони є важливим компонентом щоденного раціону. Відтак, знаючи народні назви рослин, людина знає і досить важливий, а також об’ємний пласт української мовної культури. На екрані перед школярем міститься зображення рослини. Малюнок виповнено не тільки яскраво й якісно, а й дуже деталізовано, з розумінням всіх особливостей будови рослини. Тож, запам’ятавши малюнок її, дитина зуміє і в житті впізнати цю квітку, дерево або траву за показаними особливими ознаками. Поряд з малюнком кілька варіантів назв. Дитина має вибрати той, який підходить до поданої рослини. Коли школяр це зробить, то пройде на наступний етап завдання, до нової рослини та іншого набору варіантів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.4
Народні назви рослин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися