Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Українська мова вважається однією з наймилозвучніших та найкрасивіших у світі. Вона містить кілька сотень тисяч слів у лексичному запасі, а її образність дозволяє писати метафоричні художні твори як прозового, так і поетичного стилів. Мова – це частина культури, певною мірою, символ України. Не дивно, що саме як частина курсу з вивчення української мови виступають й кілька вправ, що стосуються народознавства, і це завдання – перше з них. У ході його виконання дитина вивчатиме символи України. На екрані перед учнем міститься загадка – нова для кожного наступного етапу вправи. Відгадкою є один із символів України. Учень уважно читає текст, розуміючи, про що у ньому йдеться. Підказкою є тематика вправи, а також наявність кількох ілюстрацій, на яких зображено те, про що йдеться у загадці. Важливо, що відгадку дитина має вписати сама. Саме тому ця вправа не лише дає можливість вивчити відомості про символи української культури, а й дійсно допомагає розвинути вміння працювати з мовними одиницями. Якщо у попередніх завданнях учень вибирав один з кількох варіантів або вписував слово у порожнє поле, розділене на квадрати (кількість квадратиків відповідала кількості літер), то цього разу робоче поле для введення слова-відповіді є суцільним, а тому дитина має правильно написати слово, не помилившись у жодній літері. Після цього учень пройде на наступний етап до нової загадки.  Письмовий текст супроводжується спеціальною кнопкою, натиснувши на яку дитина почує звукове відтворення загадки. Це зробить її розуміння більш цілісним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.1
Народні символи України
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися