Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Українська мова має два рівні: усний та писемний. Вони є тотожними та взаємоповʼязаними і представляють собою скоріше просто два різні підходи до використання мовних інструментів задля комунікації, а також втілення думок і передачі емоцій. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у тому, щоб обʼєднувати ці два рівні. У випадку з українською мовою це надзвичайно легко, адже вона має особливість, котра відрізняє її від інших європейських мов, навіть від споріднених словʼянський: буквений ряд майже завжди повністю копіює звуковий. На екрані перед учнем міститься набір літер. Поки вони розташовані у хаотичному порядку, ніякого лексичного значення вони не мають і словом не вважаються. Над цими буквами є звукова кнопка. Дитина натискає на неї, після чого чує певне слово, що міститься у собі всі ці літери. Залишається лише перемістити букви у правильному порядку відносно одне одного для того, щоб утворити те слово, яке тільки що прозвучало. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап, до нового подібного ряду літер, а також нового слова, яке треба з них утворити. Важливо, що кількість спроб для слухового сприйняття не є обмеженою – якщо учень не зрозумів всіх літер, він може натискати на цю кнопку стільки, скільки йому треба для того, щоб дійсно правильно розмістити літери. Ця вправа є своєрідним нагадуванням того, як букви та звуки у мові повʼязані між собою, та того, як вони формують слова. Завдяки цій вправі, досить легкій на перший погляд, дитина краще вчиться повʼязувати два рівні мови.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.1
Об'єднуємо літери із почутими звуками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися