Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Апостроф, як знає учень з попередніх завдань, є спеціальним символом, що використовується для того, аби передати на письмі відсутність взаємодії між йотованою голосною та приголосним, що стоїть перед нею. Якщо є апостроф, то «й» не переходить на цей приголосний, не помʼякшує його, а при вимовлянні йотована зберігає обидва компоненти. Відтак необхідно памʼятати, як саме апостроф переносить, аби його не проґавити. Апостроф переносити можна, адже він досить часто стоїть якраз між складами, а по складах і відбувається перенос. Проте варто памʼятати, що під час виконання цієї дії апостроф залишається на попередньому рядку разом з приголосним, а не йде на наступний до голосного. Відтак слово не може початись з апострофа на новому рядку, навіть якщо воно є частиною перенесеної структури. На екрані перед учнем міститься кілька варіантів слів з апострофом. Один або два з них є правильними, інші – ні. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб виділити деякі з них – ті, що вказані у завданні. Відтак дитина має орієнтуватись саме на завдання, формулювання якого вказано над словами. Коли учень виділяє всі варіанти переносу одного слова, які треба, то проходить на наступний етап вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.11
Переносимо слова з апострофом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися