Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Інколи у одну строку всі слова не вміщаються. Деколи просто слово задовге, а деколи й просто так співпадає, що залишити все слово вже не вийде, а переносити його цілком на наступний рядочок означатиме великий пропуск зверху. Відтак слово розділяють на дві частинки: одна залишається у верхньому рядку, а другу переносять донизу. Для того, щоб грамотно та правильно перенести слово, необхідно дотримуватись певних правил. Наприклад, не можна залишати або переносити одну букву, навіть якщо вона передає на письмі голосний звук. Поза тим переніс здебільшого відбувається по складах, саме тому так важливо, аби дитина навчилась грамотно розподіляти слова на ці більш малі структури. Проте і тут є виключення – випадки з подвоєними приголосними. Якщо у слові є подвоєння, то переносити треба так, аби розділити ці приголосні: одну залишити зверху, а одну перенести із тими складами, що залишились, донизу. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься правильно користуватись правилами переносу у випадку з подвоєнням приголосних. На екрані перед учнем міститься дві робочі зони. У першу треба перенести всі випадки неправильного переносу, а в другу – всі випадки правильного. Під ними міститься чотири варіанти переносу – по два для кожного слову. Один з них правильний і відбувається згідно з описаним вище правилом, інший – ні. Дитина переміщує випадки у відповідні робочі зони, запамʼятовує, як виглядає переніс слів, що мають подвоєння приголосних, після чого проходять на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії з іншими подібними словами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.9
Переносимо слова з подвоєними приголосними
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися