Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У певних предметів є своя роль і спосіб їхнього використання. З цим повʼязаний і їхній звʼязок з іншими обʼєктами, місцями, особами тощо. Наприклад, книгу читають. Відтак її призначення – передавати інформацію у надрукованому вигляді, книги читають люди (будь-якого віку, статі та професії), відтак її можна знайти у бібліотеці або книгарні. І так з кожним обʼєктом. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити предмет за критерієм, який повʼязаний з ним і його використанням. На екрані перед учнем міститься новий для кожного етапу завдання малюнок. Він досить деталізований, багатоелементний та яскравий, а головне – виповнений якісно і з кількома інтерактивними елементами. Над ілюстрацією є завдання, де сформульовано критерій пошуку потрібного предмета. Наприклад, потрібно знайти той обʼєкт, який повʼязаний з професією лікаря, або який було придбано у продуктовому магазині. Дитина вивчає всі деталі цього малюнку, після чого робить свій вибір. Дуже важливо, що на ілюстрації присутнім є й додатковий персонаж. Його наявність робить завдання більш інтерактивним, ніби дитина дійсно взаємодіє з іншою людиною. Вибравши потрібний предмет, учень допомагає цьому персонажу і проходить на наступний етап, де буде інший малюнок, нові елементи у ньому та інший критерій вибору, проте механіка виконання завдання залишиться такою ж самою. За допомогою цієї вправи дитина краще усвідомить звʼязки між предметами навколишнього світу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.5
Підбираємо предмет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися