Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує комплекс завдань, які присвячені вивченню прийменників. Цього разу дитина працюватиме з одиночними словами, що входять до цього виду службових частин мови. Звісно, свого лексичного значення вони набувають лише тоді, коли повʼязані з іншими словами, що належать до самостійних частин мови. Проте у кожного прийменника своя роль, тож це завдання, яке дає можливість працювати здебільшого із візуальними образами, дозволяє краще її запамʼятати. На екрані перед дитиною міститься малюнок, на якому є кілька різних предметів. Ці предмети, що зображені деталізовано та яскраво, знаходяться у певному положенні відносно одне одного, наприклад, ваза на столику або корабель під мостом. Отже дитина аналізує зображення і розуміє, який саме прийменник було б доречно використати для описання місцезнаходження предметів відносно одне одного. Отже учень вибирає цей прийменник з-поміж кількох варіантів, що знаходяться біля малюнка. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання. Різноманіття малюнків є запорукою того, що цікавість учня до виконання цієї вправи посилюватиметься, а головне – рухаючись між її етапами, дитина дійсно добре запамʼятає, як використовувати прийменники, не відволікаючись на інші слова, проте за допомогою образів, що мають цікаве візуальне оформлення. Завдяки цьому завдання дитина розуміє, коли саме доречно використовувати кожен з типів прийменників, адже їх у вправі згадана абсолютна більшість з тих, які представлені в українській мові.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.5
Підбираємо прийменник до малюнка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися