Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи різні завдання, які присвячені вивченню теми фразеологізмів, дитина навчилась багатьма формам роботи з цими сталими виразами. Крім того, учень дізнався багато нових фразеологізмів, рухаючись між етапами попередніх вправ. Проте дуже важливо вміти використовувати фразеологізми у мовленні доречно – саме ті, які потрібно і тоді, коли потрібно. Важливо памʼятати, що сталі вирази досить часто схожі на звичайні словосполучення, але відрізняються навіть від схожих комбінацій слів за сенсом, часто дуже сильно. Наприклад, якщо є два словосполучення, які відрізняються між собою лише одним словом (і ці слова можуть навіть бути частковими синонімами), і одне з них є фразеологізмом, то його значення буде докорінно відрізнятись від значення звичайної комбінації слів, яка не є такою образною, тож застосовується лише у прямому значенні. Завдяки цьому завданню дитина тренуватиметься використовувати фразеологізми у доречних випадках – саме ті, які потрібно для кожного конкретного випадку. На екрані перед учнем міститься пара малюнків – нова для кожного наступного етапу. Ситуації, змальовані там, зовсім різні. Важливо, що відрізняються вони й емоційно: одна може викликати усмішку, інша – смуток. Під цими малюнками є пара висловів, в яких є спільні слова. Проте один з них є сталим виразом, а інший – звичайним словосполученням. При всій подібності цих висловів дитина розуміє, що підходять вони для опису кардинально різних ситуацій. Коли учень переносить кожен з висловів у порожнє поле під малюнками, то проходить до нового подібного рівня завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.5
Підбираємо вислів до малюнка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися