Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа завершує комплекс завдань, які мають виховний акцент. Цього разу особливий наголос робиться на необхідності зберігати порядок у різних місцях. На екрані перед учнем міститься малюнок, що зображує те чи інше місце. Оскільки на кожному етапі ілюстрація нова, то і місця теж будуть новими, проте незмінним є одне – гармидер у них. Речі розкидані або знаходяться не на своєму місці, бруд та сміття на підлозі та робочих поверхнях. Над цим місцем літають феї. Ці казкові персонажі мають надзвичайну швидкість і люблять чистоту, але і їм треба допомогти. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб прибрати у приміщенні і допомогти таким чином чарівним феям. Учень шукає кожен інтерактивний обʼєкт і переносить його на те місце, котре йому належить. Наприклад, лампа має бути на столі, а не на підлозі, адже її призначення – освітлювати робочу поверхню. Крім того, дитина бачить ще й сміття, скажімо, обгортку від цукерки на підлозі. Учень має перенести її до смітника, адже сміттю місце хіба що там. Розібравшись з усіма обʼєктами на малюнку, дитина наводить лад і переходить разом з феями у нові декорації. Бачачи різницю між чистим простором і засміченим, учень розуміє, як важливо зберігати порядок будь-де. А наявність фей перетворює вправу на цікаву гру, адже тепер учень не просто прибирає кімнату (що йому доводиться робити і в житті), а допомагає персонажам, які люблять чистоту та порядок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Порядок всюди
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися