Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вся важливість вивчення поділу слів на склади здебільшого полягає у тому, щоб навчитись правильно слова переносити, коли бракує місця у рядку. Це корисне вміння є дуже важливим для грамотного написання. Ця вправа підсумовує всі знання учня з даної теми. Цього разу учень працюватиме з цими текстом, хоча й з відносно маленьким. На екрані перед дитиною міститься два варіанти цього тексту. В обох є переноси тих самих слів, проте виконані вони по-різному. Завдання, яке ставиться перед учнем, сформульовано над ними, і дитина має знайти текст, в якому всі переноси правильні. Учень аналізує кожен випадок переносу по черзі, після чого виділяє той текст, який вважає правильним. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання. У тексті зустрічаються як особливі випадки переносу, наприклад, слів з апострофом тощо, або й прості випадки переносу по складах. Таким чином дитина на практиці тренується використовувати отримані під час виконання попередніх завдань знання. Крім того додатковою підказкою є те, що вкрай рідко один з варіантів буде правильним, а інший ні в межах одного варіанту тексту. Тобто якщо один перенос зроблено правильно, то другий, скоріше за все, теж.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.13
Правильно переносимо слова у тексті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися