Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Використання формату інтелектуальних ігор для покращення навичок роботи з тієї чи іншої теми – вдалий спосіб не лише натренувати ці навички у дитини, а й зацікавити її у вивченні відповідної теми. Цього разу йде мова про ребуси. На екрані перед учнем міститься новий для кожного наступного етапу завдання ребус. На робочому полі зображено кілька предметів. Дитина згадує, як вони називаються. Їхні назви складають одне слово, проте є певні тонкощі. Зайві літери вказані апострофами – якщо він є перед словом, то перша буква у ньому зайва, а якщо після – то остання. Дитина забирає з назви предмета потрібну кількість літер (один апостроф – одна буква), після чого поєднує його або з іншим словом-назвою, або з літерами. Таким чином у вправі є кілька компонентів: образи предметів, що зображені досить детально та яскраво; букви, які до назв цих предметів приєднуються. Коли дитина вгадує слово, що зашифроване у ребусі, то вписує його у порожню клітинку під малюнком. Після цього дитина проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічне завдання. Картинки, кількість апострофів з обох сторін та букви будуть вже іншими, а відповідно іншим буде і зашифроване слово. Отже завдяки цій вправі дитина розуміє, як прислівник виділяється з-поміж інших слів. Оскільки він є незмінною частиною мови, його граматичне значення не залежить від закінчень або суфіксів. Проте є літери, що вказують на приналежність слова до даної частини мови, наприклад, коли слово закінчується на «о». Це не головна умова: важливіше значення та питання, на яке відповідає слово, проте знання будови прислівників є корисним для їхнього розпізнавання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Прислівникові ребуси
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися