Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

В українській мові слова можуть мати різний формат стосунків. Наприклад, часто йде мова і про внутрішню ієрархію. Наприклад, є загальне слово «посуд», яке є іменником. Проте посуд буває різним: це і тарілки, і миски тощо. Отже кожен з представників цих видів окрім власної назви може також називатись і предметом посуду – і це буде цілком правильно. Те, яке саме слово треба застосувати у конкретному випадку, залежить від бажання мовця конкретизувати у більшій або меншій мірі. Проте для того, щоб просто орієнтуватись у цій ієрархії, потрібна практика. А її, власне, і дає це завдання. На екрані перед учнем міститься дві групи, дві робочі зони. Кожна підписана своїм словом. Ці назви є загальними. Під даними групами є словесний ряд. Його треба розподілити таким чином, щоб всі слова опинились у підходящих групах. Коли дитина аналізує і читає ці слова, то згадує, як виглядають предмети, які ними називаються. Далі залишається просто перенести ці слова у відповідну групу. Коли дитина зробить це з усіма словами у ряді, то пройде на наступний етап вправи, де треба буде виконати аналогічні дії з новими словами. Зміниться назва і груп для розподілення. Важливо памʼятати, що розподілення слів за тлумаченням вимагає, перш за все, хорошого розуміння лексичного значення слів, знання того, що вони називають. Крім того, дитина тренує і розуміння внутрішньої мовної системи, тобто те, як слова співвідносяться між собою. Це значно покращує володіння мовою загалом, в тому числі і на суто побутовому рівні. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.9
Розподіляємо слова за тлумаченням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися