Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи попереднє завдання, дитина вже ознайомилась з трьома типами тексту: розповідь, опис та роздум. Ця диференціація через різноманіття тексту, є досить загальною, і використовується здебільшого за допомогою суто логічного сприйняття. Тобто дитина, визначаючи, який саме текст перед нею, має керуватись саме власним розумінням сенсу, теми та ідеї цього тексту – і вже потім різними додатковими ознаками граматичного чи синтаксичного характеру. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься саме у розподіленні текстів за видами. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься нова пара текстів. Вони короткі, мають заголовки, і обидві структури є цілком справжніми текстами, адже речення у них повʼязані між собою спільною темою, а також сполучниками й займенниками. У завданні, що вказане над текстами, міститься назва виду. Дитина має визначити, який з текстів належить саме до нього, і вибрати його. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання. Розповідь – це текст, що розповідає про щось, надаючи певну інформацію, що позиціонується як нова. Акцент у розповіді робиться на подіях. Текст-опис, як зрозуміло з назви цього виду, робить акцент саме на характеристиці названих явищ, дій і предметів. Текст-роздум відрізнити від попередніх двох видів значно простіше, адже у ньому автор передає власний погляд на ті чи інші речі, події тощо. Коли дитина навчиться впевнено відрізнити один текст від іншого за належністю до певного виду, її навички роботи з цими мовними структурами можна вважати досить впевненими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.3
Розрізняємо типи тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися