Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Алфавіт – це набір всіх літер української мови. Вивчення цієї структури є базою, першим кроком на шляху до оволодіння мовою як усною, так і писемною. Відтак вивченню абетки слід приділити увагу, чому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься набір слів. Всі вони різні, називають не повʼязані між собою предмети, явища, обʼєкти та персонажів. Всі вони також і починаються на різні букви. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб розмістити їх в алфавітному порядку, орієнтуючись саме на першу літеру. Тобто дитина має серед всіх слів знайти те, яке починається на букву, що стоїть в абетці раніше за інші. Після цього до нього підібрати друге слово – і так, поки не складеться весь набір. Складність цього завдання у тому, що на різних етапах вправи учень працюватиме з різними частинами абетки. Далеко не завжди дитина працюватиме з першими літерами, які здебільшого учні вивчають добре і порядок яких зає переважна більшість школярів. Стикнувшись з уривком з середини абетки, зашифрованим у перших літерах неповʼязаних між собою слів, можна і розгубитись. Тому дитині доведеться зберігати максимальну зосередженість у ході виконання цього завдання ,через що візуальне оформлення вправи мінімальне: слова формують стовпчик, який відокремлено рамкою. Крім того, часто зустрічаються слова, перші літери яких не знаходяться поруч в абетці, тож дитина мусить добре в ній орієнтуватись, аби правильно розподілити їх.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.20
Розставляємо слова за абеткою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися