Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вчення про склади є наступним рівнем оволодіння мовою після вивчення окремих звуків та букв. Є правила, згідно з якими літери у слові (і відповідно звуки) розподіляються по складах. Наприклад, центром складу є голосний звук. Приголосні групуються коло нього. Самотній голосний може бути окремим складом, якщо його, скажімо, оточують інші голосні, але самотній приголосний – ні. Склади бувають закритими та відкритими. Закриті – це ті, де голосна оточена приголосними з обох боків, а відриті – коли вона сама або має приголосний звук тільки з одного боку. При розподілення букв на склади важливо памʼятаи, як вони групуються. На екрані перед учнем міститься малюнок, який зображує певну квітку. Ця ілюстрація підписана, тож слово-назва квітки теж є. Варіанти того, як це слово треба розподілити на склади, містяться під малюнком. Дитина ретельно вивчає кожен з них, знаходячи вади. Якщо учень виконує це завдання разом з батьками, то варто, аби дитина пояснила їм, які саме недоліки та помилки є у тих чи інших варіантах, адже правильним серед всіх варіантів є лише один. Дитина вибирає його та проходить на наступний етап завдання, де працюватиме з назвою іншої квітки. Таким чином ця вправа має певну тематичну спрямованість, що цікаво для дитини, адже вона має можливість вивчити більше назв квітів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Складоподіл. Назви квітів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися