Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Більшість слів української мови містять більше пари літер, а це значить, що й складів у цих словах кілька. У ході виконання цього завдання дитина продовжить практикуватись у розподіленні слів на склади, що є важливим вмінням для подальшого опрацювання слова як мовної одиниці. На екрані перед школярем міститься зображення слова – нового для кожного наступного етапу завдання. Однак, всі вони мають дещо спільне, адже об’єднуються у наступному: кожне слово, хоча й відрізняється від інших за звучанням та написанням, називає новий плід. Отже, всі слова вправи мають тематичне об’єднання. Слова розділено на склади, причому один з них пропущено. Як вже міг переконатись учень, виконуючи попереднє завдання, якщо у слові бракує цілого складу, то вгадати його первинне значення складніше, ніж у випадку з пропущеною поодинокою літерою. Саме тому кожне слово супроводжується ілюстрацією, на якій зображено той плід, який словом називається. Дитина згадує назву цього плоду, якщо потрібно, то й натискає на спеціальну кнопку, де відтворюється звучання даного слова. Після цього школяр без проблем вписує у порожню клітинку склад, якого там бракує. Для цього дитина має вже досить вільно володіти клавіатурою та вміти швидко знаходити потрібні букви. Ніяких варіантів відповіді немає: дитина сама вписує те, що треба у каркас складу. Коли школяр це робить, то доповнює і завершує слово, після чого проходить на наступний етап, до нового плода, іншого пропущеного складу та того самого набору підказок для того, аби це слово відновити. Поряд з плодом на екрані завжди є й додаткові персонажі, наявність яких стимулює дитину, адже робить вправу більш інтерактивною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.2
Складоподіл. Назви плодів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися