Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівники є незмінною самостійною частиною мови. Вони мають своє лексичне та граматичне значення, котре є самодостатнім і поза межами контексту, проте ці слова не мають морфем, які б змінювали граматичні категорії. Власне, і граматичних категорій, звичних для дієслів або іменних частин мови, вони не мають. Проте це не значить, що прислівники одноманітні – відсутність граматичних категорій компенсується великою кількістю розрядів прислівників, які визначаються питанням. Прислівник означає ознаку дії, стан та ознаку ознаки, а тому відповідає на всі питання, що мають звʼязок з цими категоріями значенням: «як?», «де?», «коли?» тощо. У ході виконання цього завдання дитина навчиться розподіляти прислівники саме за питаннями, які можна поставити до відповідних слів. На екрані перед учнем міститься дві робочі зони. Кожна підписана своїм питанням. Під ними є набір слів. Всі вони є прислівниками, деякі відповідають на перше питання, відповідно решта – на інше. Дитина має перенести ці прислівники у дані групи відповідно до питань, на які вони відповідають. Ця вправа є суто практичним тренажером, який має допомогти дитині навчитись ставити питання правильно і впевнено. Проте крім того дане завдання є досить важливим і для кращого розуміння прислівників у цілому, адже завдяки тому, що на кожному наступному етапі буде нова пара питань, дитина, рухаючись між рівнями завдання, познайомиться практично з усіма питаннями, що ставляться до прислівників. Також робочі області мають цікаве візуальне оформлення, а на кожному рівні є додатковий персонаж, наявність якого додає вправі більшої інтерактивності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.3
Сортуємо прислівники за питаннями
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися