Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміти рахувати склади, які входять до складу слова, входить до числа основних умінь, якими має оволодіти дитина при вивченні даної теми. Проте просте рахування – лише один зі способів тренування цього вміння. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з іншим форматом завдання, більш цікавим і складним, а саме – із сортуванням. На екрані перед учнем міститься дві робочі зони. Одна з них належить першому персонажу, що стоїть поряд з нею, інша – другому. Наявність цих героїв вносить у вправу більшого різноманіття та стимулює дитину старанніше її виконувати. Учень читає завдання, формулювання якого знаходиться над цими зонами, і з'ясовує, в яку з них треба перемістити слова з однією кількістю складів, а в яку – з іншою. Число складів може змінюватись на кожному етапі, наприклад, на одному рівні в першу зону треба перенести двоскладові слова, а в другу – трискладові, а на наступному ж етапі треба перенести в першу вже трискладові, а в другу – односкладові словесні конструкції. Відтак дитина має уважно читати завдання до кожного етапу вправи. Під цими робочими зонами міститься словесний ряд, який, власне, і є обʼєктом сортування. Дитина вивчає кожне слово, після чого переносить його у ту чи іншу робочу зону. Учень має памʼятати, що кількість складів відповідає кількості голосних звуків у слові. Відтак виконання цього завдання є досить простим, хоча й вимагає від учня уваги. Завдяки цій вправі вміння знаходити кількість складів у слові стане практично рефлекторним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.8
Сортуємо слова за кількістю складів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися