Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Фактично, лексичне значення займенника є ситуативним: яким воно має бути у конкретній ситуацій, таким і буде. Тобто займенник «він» підходить і для того, щоб вказувати на слово «літак», і для того, щоб вказувати на ім’я «Микола». Все залежить від конкретної ситуації. І щоб зробити роботу із цією частиною мови більш ефективною, а також для того, щоб допомогти займеннику стати частиною цілісної фрази, необхідно орієнтуватись на граматичні категорії. Правило загальне: у займенника та того слова, яке воно замінює, мають повністю співпадати всі граматичні категорії. Займенник мусить мати той самий рід, такий же відмінок та число. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у тому, щоб встановлювати пари, де займенник буде сусідствувати з відповідним іменником. Однак, іменник буде захований за малюнком, що зображує той чи інший предмет. На екрані перед дитиною міститься предметний ряд, елементи якого різні не лише лексично, а й граматично. Замість іменника в наявності предмети, які зображують те, що називається одним словом. Малюнки підписані займенниками. Вони спочатку розташовані хаотично. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб перемістити займенники так, аби вони знаходились під тими малюнками, назву зображених предметів для яких вони можуть заміняти. Наприклад, якщо на екрані міститься зображення ялинки, то під ним має бути займенник «вона». Коли дитина перемістить всі ці слова у відповідність до малюнків, то пройде на наступний етап вправи, де треба буде виконати аналогічний набір дій, однак, предмети будуть вже інші. Якщо ж школяр забув назву того чи іншого об’єкта, то може натиснути на спеціальну кнопку і почути відповідний іменник. Кнопка знаходиться поруч із «своїм» словом.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Співставляємо займенники з малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися