Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова утворюються не просто окремими літерами чи навіть складами, вони утворюються за допомогою спеціальних частин, складових елементів, що мають свою специфічну роль. У ході виконання цього завдання дитина приготується до того, аби в майбутньому більш докладно вивчати ці елементи. Їх багато, представники кожного виду істотно відрізняються між собою, тож ця вправа буде просто практичним тренажером для покращення вміння дитини працювати з частинками слова. На екрані перед учнем міститься більша частина якогось слова – нового для кожного наступного етапу вправи. Поряд з ним є малюнок, на якому зображено названий обʼєкт. Цей малюнок є не просто ілюстрацією, що супроводжує поняття або назву, а підказкою, адже у слові бракує певної частини – приставки, суфікса тощо. Назва виду цієї частини прямо не називається, адже основний упор робиться саме на практичному вмінні працювати з ними. Дитина бачить неповне слово, розуміє, яким воно має бути і бачить, що та частина слова, що залишилась, є не просто набором літер – в ній теж можна побачити певне значення або посилання на нього. Так дитина наближається до розуміння вчення про корені (частини слова, які є центром лексичного значення) та інші морфеми. Отже дитина аналізує слово та розуміє, яку частинку треба додати, аби відтворити його саме у тому значенні, якому потрібно. Залишається після цього лише вибрати цю частинку серед кількох варіантів та перемістити до слова. Після цього дитина пройде на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Створюємо слово частинкою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися