Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметник відноситься до іменних частин мови разом з власне іменником, чисельником та знаменником. Це означає, що, окрім особливих і притаманних саме для прикметника граматичних категорій, йому притаманні й ті, що відрізняють іменні частини мови, зокрема йде мова про число. Більшість прикметників можуть мати форму множини або однини. Звісно, граматично ці форми виражаються не так, як у іменника, тож, виконуючи це завдання, дитина має нагоду вивчити дану тему та попрактикуватись у опрацюванні числа прикметників. На екрані перед дитиною міститься робоча зона, яка розділена на три частини. З її боків міститься дві групи, перша названа прикметником у однині, друга – у множині. Між ними знаходиться група малюнків. Зображені предмети можуть бути змальовані поодинокими, а можуть бути частиною групи об’єктів. Наприклад, один рюкзак, а поряд з ним – кілька олівців. Лексично слова, що називають групи предметів, є тотожними – вся відмінність між ними лише у числі, тож тільки воно й буде підказкою при розподіленні об’єктів. Дитина аналізує кожен малюнок, після чого переносить його у ту сторону, яка підписана прикметником у відповідному числі. Всі предмети різні, однак, вони підходять під опис прикметника, що вкотре вказує на певну універсальність цієї частини мови. Скажімо, «шкільними» можуть бути й олівці, й пенал, і рюкзак. Виконуючи дану вправу, дитина має тримати в пам’яті один важливий факт про числа іменних частин мови: до однини належать лише ті предмети, які представлені лише у одиничній кількості, тоді як до множини – будь-яке число предметів. Як два олівця, так і двісті два належатимуть до множини і описуватимуться одним і тим самим прикметником.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.2
Уявлення про число прикметника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися