Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знання фразеологізмів є не просто частиною навчальної програми, яка має розвинути ті чи інші загальні навички та вміння дитини. Фразеологізми – це живий та дуже актуальний пласт мовної культури, адже використовуються вони всіма віковими групами у будь-якому куточку країни, хоча й, інколи, по-різному. Відтак знання сталих виразів є суто практичним і корисним, адже дає можливість дитині спілкуватись більш образно. Ця вправа присвячена повторенню (або вивченню) цілого ряду найбільш часто використовуваних у побуті виразів. На екрані перед дитиною міститься робоча зона, в якій є одне-два слова, що входять до фразеологізму. Проте цей вираз є неповним: у ньому бракує одного-двох елементів. Відтак, фразеологізм втрачає своє значення, адже сенс виразу сильно відрізняється від лексичного значення слів, які до нього входять. З іншого боку є ілюстрація, що урізноманітнює візуальний ряд вправи. У завданні, формулювання якого знаходиться над робочою зоною і малюнком, вказано слово, яке є синонімом до втраченого фразеологізму. Дитина, читаючи це завдання, згадує, який саме сталий вираз означає те, що значить вказане слово. Після цього з-поміж кількох варіантів, які знаходяться вже під робочою зоною, дитина шукає той, який правильно доповнить і відновить фразеологізм. Як тільки учень вибере потрібне слово, воно відразу зʼявиться на своєму місці, і учень зможе прочитати фразеологізм, переконавшись у тому, що у цьому поєднанні дані слова дійсно означають саме те, що називає слово у завданні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Відновлюємо фразеологізм
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися