Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тексти надзвичайно різноманітні. В принципі, будь-який набір з кількох речень, що мають спільну ідею, можна назвати текстом, що робить цю мовну одиницю однією з найбільш багатих. За метою використання тексти групуються за трьома видами: розповіді, описи та роздуми. Характер текстів повністю відображається у цих назвах. Розповідь – це текст, що повідомляє про щось, наприклад, про певну подію чи ситуацію, свідком якої є мовець, тобто автор тексту. Опис – це кілька речень, які присвячені опису предмета чи явища. Роздум містить у собі специфічні конструкції, які розкривають внутрішній світ мовця та його ставлення до тої чи іншої теми. Оскільки тексти навіть в межах одного виду надзвичайно різні, вміння визначити, до якого саме виду належить той чи інший текст, є не таким вже й простим в опануванні, але важливим для більш впевненого володіння цими мовними конструкціями. Дане завдання присвячене тренуванню цього вміння. На екрані перед дитиною міститься текст – новий для кожного наступного етапу вправи. При цьому речення у ньому знаходяться в хаотичному порядку – принаймні спочатку. До того, як визначити вид тексту, його треба відновити, тобто перемістити речення так, аби вони утворювали цілісне повідомлення: спочатку зачин, потім розвиток думки і, нарешті, узагальнююче закінчення. Тільки після того, як текст стане цілісним та передаватиме певну ідею, дитина зможе визначити його вид, вибравши один з трьох варіантів, які знаходитимуться під текстом. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання. Важливо, що кожен текст супроводжується набором ілюстрацій, на яких зображується те, що в тексті йдеться.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.2
Відновлюємо текст та визначаємо його тип
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися