Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Аудіювання може приймати різні форми. Цей спосіб перевірки мовних навичок зазвичай виглядає так: вчитель читає текст, а учень слухає його, щоб потім написати переказ. Дитина може інколи робити план до тексту, інколи має просто слухати його від початку до кінця. В залежності від конкретного випадку вчитель може обговорювати з учнями у класі текст після того, як прочитає його або ні. Проте здебільшого аудіювання означає саме письмовий переказ тексту. У ході виконання цього завдання дитина займатиметься іншим. Замість повноцінного переказу учень має лише відповісти на одне питання та вибрати один з двох варіантів відповіді на інше. На екрані перед дитиною міститься каркас для відповіді: є порожня робоча зона, куди треба вписати відповідь на питання. Вона розділена на клітинки за кількістю літер у слові-відповіді, тож сама вона і є підказкою для учня. Питання задає персонаж, тож у дитини складається враження діалогу, що посилює цікавість до виконання вправи. Під каркасом слова є два варіанти відповіді вже на друге питання. Над цією конструкцією – кнопка, натискання на яку і викликає відтворення тексту. Дитина може прослуховувати його стільки разів, скільки треба – ніхто її не квапить і не обмежує. Важливо, що формат виконання різний. З одного боку дитина вибирає серед варіантів одну правильну відповідь, тоді як на інше питання учень вводить відповідь сам. Це стимулює концентрацію на тексті і розвиває навичок сприйняття усного мовлення так само ефективно, як і його, тексту, переказ. Коли дитина виконає всі завдання, які перед нею поставлені на рівні, то пройде на наступний етап, де буде новий текст і подібний набір елементів для його опрацювання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.4
Гра "Чи уважний ти слухач?"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися