Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як лексично, так і граматично дієслова і іменники є дуже різними. Перша частина мови означає дію або стан предмета, а друга – називає сам цей предмет чи явище. Проте для того, щоб відразу розуміти, яка саме частина мови перед ним, дитині потрібна практика, яку надає це завдання. На екрані перед учнем міститься дві робочі зони. У першу треба перенести всі слова, що означають дію – тобто дієслова. Друга ж зона підготовлена для назв предметів, якими є іменники. Між ними є набір слів. Дитина читає їх по черзі і переносить кожне до своєї групи. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де механіка виконання завдання повторюється, щоправда слова будуть вже іншими. Виконуючи цю вправу, дитина, перш за все, порівнює іменники та дієслова та складає своє враження про нову для себе частину мови. Дитина має можливість оцінити як лексичні, так і граматичні розбіжності специфічних суфіксів та закінчень, які вказують на те, що перед учнем саме дієслово тощо. Це все робить знання дієслів значно більш глибокими і допомагає краще зрозуміти цю частину мови, а також її звʼязок з іншими. Крім того, дитина познайомиться з важливими формами дієслова, наприклад, з інфінітивом, який є його початковою формою, базою, на основі якої будуються всі часи тощо. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Відокремлюємо дії та предмети
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися