Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Правила поведінки можуть здатись дитині нудними, проте саме вони допомагають великій кількості людей уживатись на одному просторі. Відтак вивченню цих правил має приділятись певна увага. На екрані перед учнем міститься малюнок – новий для кожного наступного етапу завдання. Він змальовує певну ситуацію, у якій фігурують діти. Вони можуть виконувати різні дії, відпочивати, галасувати – різноманіття малюнків вельми велике, як велике різноманіття різних занять, яким може себе присвятити дитина. У завданні, формулювання якого міститься над малюнком, вказано, де саме відбувається змальоване дійство. Дитина має відповісти на питання про те, чи доречна зображена поведінка для цього місця. Наприклад, чи правильно буде гратися у театрі під час вистави або читати у поїзді вночі. Ця вправа не стільки перевіряє знання дитини з даної теми, скільки вчить та підказує. Знизу є порожнє поле, куди дитина має сама ввести слова «так» чи «ні» (в залежності від того, чи дійсно можна себе вести змальованим чином у тому чи іншому місці). Рухаючись між етапами вправи, дитина запамʼятовує правила поведінки в різних місцях, а головне – де можна пошуміти й повеселитись, а де доведеться вести себе тихо. А якість і різноманіття малюнків, особливо тих, що зображують недопустиму поведінку, лише посилює цікавість учня до виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.3
Вміємо поводитись
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися