Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі фразеологізми є комбінацією слів та чисел. Такі вирази залишаються сталими за всіма параметрами: вони мають певне цілісне значення, якого набувають лише комбінуючись у правильному для них порядку. Як тільки ці елементи фразеологізму відриваються, тобто вживаються за межами даного виразу, вони набувають свого первинного значення, яке відрізняється від сенсу сталого виразу. У писемній мові здебільшого числа виражаються числівниками – це зручно, а головне, числівники змінюються за родом, числом та відмінком, тож не треба здогадуватись, яку форму приймає назва певного числа у конкретному випадку. Проте у ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься доповнювати влучний вислів цифрою. На екрані перед учнем міститься речення, де було використано фразеологізм. У його складі є цифра, на місці якої порожня клітинка. Дитина читає речення, розуміє сенс, який має прийняти фразеологізм та згадує, яку саме цифру треба вписати для цього у фразу. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап. Загалом, таких сталих висловів відносно небагато, принаймні в українській мові, тож, рухаючись між етапами, дитина ознайомиться з більшістю таких. А оскільки кожен такий вислів разом з реченням, де він використаний, вписано у малюнок, то разом з цим дитина розуміє і те, коли саме їх треба використовувати, коли це буде дійсно доречно. А різноманіття малюнків лише посилює інтерес дитини і допомагає краще запамʼятати всі фразеологізми, з якими та працює.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.6
Вписуємо число у влучний вислів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися