Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Частини слова, що можуть змінювати, впливають на відтінок лексичного значення даної конструкції. При чому кожен вид морфем вносить свій внесок у творення слова та змінює його значення по-своєму. У ході виконання цього завдання дитина вибиратиме ту частину, яка змінить значення слова саме так, як цього вимагають обставини, тобто конкретне формулювання. На екрані перед дитиною міститься слово, котре є неповним. Під ним є два варіанти тої чи іншої його частини, наприклад, два префікси. В такому випадку на місці початку слова буде порожня ділянка, куди треба буде перемістити один з цих двох варіантів. Кожен з них зробить слово повноцінним, правильним – але для різних контекстів, адже в залежності від наявності тої чи іншої частини змінюється і значення цього слова. Відтак саме питання ,формулювання якого міститься над цим словом, є головним орієнтиром. Дитина читає дане питання, після чого розуміє, додавання якої частини дасть в результаті слово-відповідь. Коли дитина робить свій вибір та переносить у порожню ділянку правильну, дійсно потрібну там за значенням, частину, то проходить на наступний етап завдання.  Завдяки цій вправі учень починає розуміти, як морфеми дозволяють грати зі словами, ліпити з них саме те, що потрібно мовцю у той конкретний момент. Крім того, маючи великий арсенал морфем, можна досить легко орієнтуватись у словах, розуміючи хоча б віддалені звʼязки між ними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.4
Вибираємо частину, яка змінить значення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися