Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Службові слова досить сильно відрізняються від самостійних, але і в середині цієї великої групи є своя диференціація на три частини мови: прийменники, частки і сполучники, з якими і буде працювати дитина у ході виконання даного завдання. Сполучники утворюють звʼязки між словами та реченнями, обʼєднуючи, розділяючи та протиставляючи їх. Оскільки питання до службових частин мови задати не вдасться, а свого значення, незалежного від контексту, вони не мають, єдиний спосіб відрізнити їх одне від одного – це за тою роллю, яку вони грають у реченні. Крім того, з часом дитина просто запамʼятає, які саме слова належать до тої чи іншої частини мови. Отже, дитина на кожному етапі бачить нове речення, у якому пропущено одне слово. Воно завжди – службове. Варіанти того, якого саме слова бракує, є під реченням. Отже, учень читає речення і розуміє, чого саме бракує словам у ньому, після чого вибирає те службове слово, яке вдало доповнить речення і зробить його більш цілісним повідомленням. Всі варіанти належать саме до службових частин мови, але тільки один з них (новий на кожному рівні, як і речення) є сполучником. Коли дитина вибирає його, то проходить на наступний етап. Важливо, що, доповнивши речення, учень також і дивиться, яку саме роль відіграє сполучник, що він робить із сусідніми самостійними словами, як доповнює їх. Завдяки цьому дитина краще орієнтується у службових частинах мови та вміє серед них виділити саме сполучники.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.4
Вибираємо доречний сполучник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися