Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Загадки – одна з найбільш древніх інтелектуальних ігор, які входять до складу традиційних фольклорних мотивів – тобто вони настільки старі та популярні, що є частиною народної культури. У ході виконання цього завдання дитина шукатиме відповідь на загадки, проте використовуватиме для цього не лише логіку та знання про навколишній світ, а й загалом – знання про мову та словотвір. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься текст нової такої загадки. Учень уважно її читає, розуміючи як сюжет, так і те, про що у загадці йде мова. Важливо, що в центрі екрані знаходить відгадка у вигляді анаграми. Тобто це структура, яка містить повний набір літер, які входять до складу слова-відповіді, але в іншому порядку складів чи поодиноких літер. Тож дитина має не лише зрозуміти, яка має бути відповідь на загадку, а й утворити її на основі цього набору букв. Отже загадка і анаграма виступають в якості взаємодоповнюючих одне одного елементів. Це означає, що для анаграма може допомогти зрозуміти загадку, а її текст в свою чергу – правильно перемістити літери. Власне, це і треба зробити, щоб переміститись на новий етап завдання – поміняти місцями букви так, щоб утворилось потрібне слово. При цьому вони були заплутані таким чином, що дитина працюватиме здебільшого з морфемами, тобто окремими значущими частинами слова, а не просто з літерами, які знаходяться не в правильному порядку. Це дозволить краще зрозуміти, що, скажімо, префікс має бути саме перед коренем, а не після, а суфікс – навпаки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.11
Загадки-анаграми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися