Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що набір букв у слові є цілісною та важливою структурою, яка не має змінюватись без причини. Знає дитина також і про те, що у випадку зникнення хоча б однієї літери слово або втратить, або значно змінить свій первинний сенс. У ході виконання цього завдання дитина зробить наступний крок на шляху до розуміння важливості сталого буквеного ряду і разом з тим навчиться грати зі словами, сприймаючи їх як будівельний матеріал для оформлення думки. Йде мова про те, що у випадку заміни навіть однієї букви на іншу іноді сенс слова може повністю змінитись і те, що називало один предмет, може називати зовсім інший – навіть такий, що не має звʼязку з попереднім обʼєктом чи явищем. На екрані перед учнем міститься слово. Воно складається з кількох літер. Всі вони є активними, проте тільки одну з них варто замінити на іншу. Під словом є варіанти літер для заміни. Учень має прочитати перше слово та здогадатись, яку букву в ньому треба поміняти і на яку саме, аби утворився не просто набір літер без змісту, а саме нове слово, яке називає інший предмет. Коли дитина робить свій вибір, то проводить потрібну заміну. Після цього дитина проходить на наступний етап, де буде нове початкове слово та інший набір букв, з яких теж треба вибрати одну для того, щоб нею замінити певну літеру першого слова, утворивши якесь інше. Таким чином, дитина, рухаючись між етапами завдання, навчиться як досить вільно працювати з буквами, так і вивчить слова, які відрізняються між собою мінімально – буквально одним символом, при тому що вони є зовсім різними за значенням.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.16
Замінюємо літеру в слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися